گالری نقره گاندی به خیابان فرشــــته، پاســـــاژ فرشته تغییر مکان یافت.

نقره می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری باشد.


از دیرباز، سرمایه گذاری در صنعت نقره برای سرمایه‌گذاران مورد توجه بوده است و مردم از نقره به عنوان فلزی ارزشمند برای سرمایه گذاری و ذخیره مادی استفاده می‌کردند. امروزه نیز رقابت در این زمینه بسیار زیاد شده است و سرمایه‌گذاری در صنعت نقره طرفداران زیادی پیدا کرده است.

 عوامل مختلفی باعث توجه سرمایه گذاران به نقره وجود دارد. نقره در مقابل نابسامانی‌ها و تورم ارزش خود را حفظ کرده و زیاد تغییری نمی‌کند. با مقایسه قیمت نقره و ارزش دلار این نکته کاملا مشهود خواهد بود. برای مثال در سال‌های 1971 تا 1981، که ارزش دلار به نصف رسیده بود، قیمت نقره 5 مرتبه افزایش یافت.

همچنین نقره فلزی تغییر ناپذیر و پایدار است که سهام یا سایر منابع مالی دیگر نمی توانند آن را عرضه کنند. علاوه بر این عوامل، یکی دیگر از دلایل موثر بر افزایش تقاضا برای سرمایه‌گذاری در صنعت نقره کارکردهای صنعتی، تکنولوژیکی و ... آن است.

 بر این اساس بسیاری از متخصصان و برنامه‌ریزان مالی معتقدند که سرمایه گذاران باید در میان سایر سرمایه‌گذاری‌های خود حتما نقره را هم قرار دهند. هیچکس نمی‌تواند آینده را پیش‌بینی کند، اما بیشتر برنامه‌ریزان مالی به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهند که حتما در صنعت نقره سرمایه‌گذاری کنند.

قبل از سرمایه گذاری در صنعت نقره، همیشه با صرافان، نمایندگان مالی و... که مطمئن و حرفه‌ای هستند، مشورت کنید و از نظرات آن‌ها و پیشنهاداتشان نیز استفاده کنید. همچنین از فروشندگان معتبر و مطمئن نقره را خریداری کنید و تمام جوانب احتیاط را در نظر بگیرید.