گالری نقره گاندی به خیابان فرشــــته، پاســـــاژ فرشته تغییر مکان یافت.

نقره و ظروف نقره فواید زیادی دارد که آن را گزینه‌ای مناسب برای انتخاب به عنوان ظروف مصرفی می‌کند.


استفاده از ظروف نقره از دیرباز امری مرسوم بوده است. بسیاری از مردم همیشه به دلیل وجود فواید زیادی که در ظروف نقره وجود دارند از آن به عنوان ظروف مصرفی خود استفاده می‌کرده اند.خوردن غذا در ظروف نقره هم برای کودکان هم برای بزرگسالان خاصیت ها و فواید زیادی دارد که در زیر به برخی از آن‎ها اشاره می‌کنیم.

ظروف نقره عاری از هر گونه باکتری هستند:

نقره 100% بدون باکتری است از این رو بسیار توصیه می شود که غذا و نوشیدنی های خود را در ظروف نقره میل کنیدو به همین دلیل نیاز به استرلیزه کردن آن ها با قرار دادن زمانی طولانی در آب جوش نیست، تنها یک شستشوی ساده با آب گرم کافی است. نقره نه تنها بدون باکتری است بلکه باکتری ها را از بین می برد. برای غذا دادن یا دادن داروهای کودکان نیز توصیه می‌شود از ظروف نقره استفاده شود.

 باکتری ها را از بین می‌برد:

زمانیکه ما غذای داغ را در ظروف نقره می ریزیم می گذاریم، فعل و انفعالاتی که رخ می‌دهد باعث از بین رفتن باکتری‌های موجود در غذا می‌شود. از این رو استفاده از ظروف نقره برای تغذیه کودکان بسیار توصیه می‌شود.

آب و مایعات تازه نگه‌می‌دارد:

در زمان‌های قدیم اغلب برای نگه‌داری آب و سایر نوشیدنی‌ها از ظروف نقره استفاده می‌کردند. نقره مایعات را تازه و خنک نگه‌می‌دارد. امروزه نیز از ظروف نقره برای تازه نگه‌داشتن و تصفیه آب و مایعات استفاده می‌کنند.

بدن را خنک نگه‌می‌دارد:

نقره به خنک نگه‌داشتن دمای بدن کمک می‌کند، همین خاصیت سبب شده بسیاری از جواهرات را از نقره می‌سازند تا به دلیل تماس با بدن، دمای بدن را خنک نگه‌دارد.