درباره ما

به ما اعتماد کنید
021 - 8501
صرافی گاندی

صرافی گاندی

 

معرفی شرکت

این مجموعه مفتخر است که در اين مدت کوتاه موفقيت‌هاي زيادي جهت خدمت رساني سريع‌، مطمئن و فراگير بدست آورده و به لطف تجربه و تخصص مديران خود توانسته به عنوان يکي از شرکت‌هاي معتبر تضامنی خدمات خود را توسعه بخشد.

 مجموعه گاندی با به‌کارگيري سيستم‌هاي نوين مديريتي، همواره در جهت بهبود مستمر خدمات خود تلاش مي‌کند. در اين راستا با پياده‌سازي سيستم‌ مديريت کيفيت ISO9001:2008 برآن است تا رضايت مشتريان خود را بيش از گذشته تضمين نمايد.

 صرافی گاندی

شرکت صرافي گاندي در سال 1386پس از اخذ مجوزهاي لازم، تحت نظارت بانک مرکزي جمهوري اسلامي ايران، طی مجوز شماره 157578 با هدف ارائه خدمات ارزي و نرخ ارز به هم وطنان، تأسيس و راه اندازي گرديد .

فعالیت صرافی گاندی در زمینه خرید و فروش نقدی ارز، نرخ ارز و مسکوک طلا ضرب شده توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و انجام عملیات مربوط به حواله ارزی از طریق بانک‌ها و موسسات اعتباری غیر بانکی مجاز داخلی و ارائه خدمات ارزی برون مرزی از طریق کارگزاران در چارچوب قوانین و مقررات ارزی می باشد.

نقره گاندی

گالری گاندی عضو اتحادیه طلا، نقره و جواهر کشور با هدف خدمات هنری نقره به هم وطنان در سال1393 راه اندازی شده است. این گالری سعی و تلاش روز افزون خود را در زمینه ارائه هرچه بهتر خدمات با گرد آوری کادری مجرب و فروشندگانی صادق می‌نماید. 

این شرکت پیشرو در ارائه مصنوعات ایرانی می باشد و با روحیه ای خلاق و آینده نگر از پیشینه هنر باستانی ایرانیان بهره می برد. محصولات گالری گاندی: ظروف نقره، انواع آیینه و شمعدان نقره ، انواع سکه های طلا می باشد.

 

جهت آشنایی با نحوه ی پاسخگویی به مشتریان (داخلی پرسنل) برای خدمات صرافی، به لینک تماس با ما  مراجعه  و یا با شماره  84077 - 021 با داخلی های زیر تماس حاصل فرمایید:

متصدی امور مشتریان( خانم جانجان داخلی 224 و 225)

جهت دریافت نرخ ارز روزانه و پاسخگویی تماس‌ها و ارتباط به واحدها با این بخش تماس گرفته شود.

 کارشناس پیگیری حواله ارزی ( خانم قزوینیان داخلی 211 و خانم خیبری 216)

پس از ارسال حواله ارزی تمامی امور مربوط به پیگیری و پشتیبانی، دریافت و ارسال جواب به مشتریان اعم از درخواست رسیدهای لازم (swift, TT,…) و درخواست برگشت یا اصلاحیه با این بخش تماس حاصل فرمایید.

 کارشناس حواله ارزی ( خانم بیتاء داخلی 218 و خانم خباز داخلی 219)

جهت امور مربوط به ارسال حواله ارزی، شناسایی و مراحل اولیه انجام خدمات حواله ارزی با این واحد تماس گرفته شود.

مسئول حواله ارزی(خانم پورواحدی داخلی 215)

جهت انجام امور مربوط به خرید حواله ارزی از مشتریان، شماره حسابهای ارزی صرافی و کلیه سوالات مربوط به حواله ارزی با این بخش تماس حاصل فرمایید.

حسابدار ریالی( خانم داوودی داخلی212)

امور مربوط به حسابداری مانند رسید دریافت ، پرداخت ، فاکتورها و بررسی کردن واریزی حواله ارزی، صورتحساب، پیش فاکتور و ... با این بخش تماس حاصل فرمایید.

 سوپر وایزر ( خانم سلطانیه داخلی 208)

جهت هرگونه انتقادات ، پیشنهادات یا نیاز به راهنمایی با این واحد تماس حاصل فرمایید.