سیستم مدیریت کیفیت

021 - 8501
صرافی گاندی

سیستم مدیریت کیفیت

ISO 9001:2008

خط مشی

شرکت صرافی گاندی درسال 1386 با هدف ارائه خدمات ارزی، نرخ ارز و حواله ارزی به هم‌وطنان، تحت نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و پس از اخذ مجوزهای لازم در این زمینه، فعالیت خود را آغاز نموده و مفتخر است که در این مدت موفقیت‌های زیادی جهت خدمت رسانی سریع، مطمئن و فراگیر بدست آورده و به لطف خداوند و با تکیه بر تجربه و تخصص همکاران خود توانسته به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر صرافی در کشور، خدمات خود را توسعه بخشد.

صرافی گاندی در راستای قوانین کشور، همواره در دوردست‌ترین نقاط جهان در کنار مشتریان خود بوده تا با شناسایی به موقع نیازهای مشتریان، رضایت بیش از پیش آنان را فراهم سازد. صرافی گاندی کیفیت خدمات خود را در پیگیری اهداف ذیل می‌داند و به آن متعهدست:

افزایش توان کمی و کیفی ارائه خدمات صرافی در راستای افزایش در آمد و جذب مشتریان
ارائه خدمات در کوتاه‌ترین زمان و مطابق با نیازهای مشتریان
افزایش سطح علمی و مهارتی کارکنان به عنوان با ارزش‌ترین منابع سازمان
جلب رضایت مشتریان از طریق ارائه راه‌حل‌های برتر
افزايش اثربخشي فرآيندهاي سيستم مديريت كيفيت و حركت پيوسته به سوي بهبود مستمر با هدف نهائي بهبود عملكرد
مدیریت این شرکت با اعلام عزم راسخ خویش در جهت تحقق اصول فوق‌الذکر و اجرای سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO9001:2008 تأکید می‌نماید. بدیهی‌ست نیل به اهداف و دستیابی به محورهای کیفیتی ممکن نیست مگر با همدلی و تلاش همگی کارکنان شرکت.

امید است با یکپارچگی، مشارکت و همگامی در انجام وظایف و ارائه خدمات مطلوب، بیش از پیش رضایت خداوند متعال و مردم را جلب نماییم.

چارت سازمانی

صرافی گاندی